Inovat logo 237x67-1
  • CZ
  • RU
  • EN

HLEDÁME NOVÉHO EKONOMA

Náplň práce:
- ekonomické řízení společnosti
- řízení cash flow společnosti
- sledování ekonomiky realizovaných zakázek
- dozor nad účetnictvím společnosti, včetně vybraných závěrkových operací
- vedení menšího týmu účetních
- tvorba měsíčního reportu pro vedení společnosti a její vlastníky
- sestavení roční účetní závěrky
- spolupráce na přípravě podkladů pro DPH, DPPO, silniční daň
- spolupráce s auditorem, daňovým poradcem, atd.
- spoluzodpovědnost za roční audit
- zajištění inventarizace majetku a závazků
- zabezpečení odpovídající metodiky účetní jednotky

Kvalifikační předpoklady:
- SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru
- znalost účetního programu HELIOS
- znalost účetnictví a daní
- praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- uživatelská znalost práce na PC (především MS Excel)
- komunikační a organizační schopnosti, pečlivost a samostatnost
- časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení
- řidičský průkaz skupiny B (výhodou)

Nabízíme:
- finanční ohodnocení odpovídající schopnostem uchazeče
- pružnou pracovní dobu
- samostatnou práci
- příjemné pracovní prostředí
- profesní růst, osobní rozvoj
- 25 dní dovolené, stravenky a další firemní benefity

Pracovní poměr: HPP
Místo výkonu práce: Havlíčkův Brod
Možnost nástupu: dohodou

Pro rozšíření společnosti hledáme nové zaměstnance.

ROZPOČTÁŘ/PŘÍPRAVÁŘ ELEKTRO

Hlavní činnost:
- tvroba rozpočtů a cenových nabídek v oboru elektroinstalací
- čtení projektové dokumentace a technických zpráv, kontrola správnosti
- poptávky služeb a nákupů materiálů, objednávky
- spolupráce s projektovým manažerem a ostatními složkami společnosti

Požadujeme:
- SOU, SŠ vzdělání elektro
- platná vyhl. 50/1978 Sb,min. § 5
- znalost MS Office zvláště MS EXCEL
- zkušenosti s realizací zakázek elektro výhodou
- zodpovědnost, samostantost, preciznost

Nabízíme:
- zajímavou, samostatnou a různorodou práci
- možnost profesního růstu
- zvyšování finančního ohodnocení dle získaných zkušeností
- mobilní telefon pro soukromé využití
- zahájení spolupráce dle dohody

TECHNIK ELEKTRO

- řízení elektro prací dle zadaného harmonogramu
- řízení subdodavatelů
- zodpovědnost za kvalitu práce, sledování změn a aktualizace
- účast na kontrolních dnech, vedení stavebního deníku
- vedení skladového hospodářství

Požadujeme:

- platná vyhl. 50/1978 Sb,min. § 6
- zkušenosti s řízením zakázek elektro výhodou
- ochota pobytu Po-Pá na zakázce po celé ČR
- řp. sk B, znalost MS Office

Nabízíme:
- zajímavou, samostatnou a náročnou práci
- diety, úhradu ubytování
- osobní vůz i pro soukromé použití
- 25 dní dovolené, stravenky a další firemní benefity

PROJEKTOVÝ MANAŽER ELEKTRO

- řízení projektů v oblasti elektro včetně zajištění subdodávek
- spolupráce s hlavním projektovým manažerem
- uvádění zařízení do provozu, zajištění technického dozoru
- řešení technických problémů
- dohled na realizaci projektu

Požadujeme:
- SŠ/VŠ elektrotechnické vzdělání
- technické myšlení, všeobecný technický přehled
- zkušenosti s řízením projektů elektro
- aktivní přístup, vytrvalost, odolnost vůči stresu
- organizační a řídicí schopnosti
- ŘP sk. B.

Nabízíme:

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Inovat a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.